SHARE WEEK - ZAGŁOSUJESZ?

14 marca

Agnieszka Sajdak-Nowicka

Przez najbliższe dwa tygodnie odbywa się akcja "Share Week" Andrzeja Tucholskiego. Projekt polega na polecaniu twórców przez innych twórców.

DO KONKURSU ZGŁOSIŁAM

UBIERAJSIEKLASYCZNIE za świetne rozważania na temat tworzenia własnego stylu.

PKNDL za zabawne komentarze ciekawsze niż wpisy, których dotyczą oraz śmieszne historyjki z życia, przez które dławię się poranną kawą.

MAMA MA MOC za ciepłe, nie przesłodzone, ale i nie wyolbrzymione podejście do macierzyństwa, dzieci i roli mamy w całym tym zamęcie.

BRAŁAM POD UWAGĘ

KOBIETA MA KRYZYS za czarny humor i celne, krótkie teksty na temat kobiet, mężczyzn i innych aspektów życia.

VADEMECUM BLOGERA za szczegółowe porady dotyczące blogowania. Wiele się z nich nauczyłam.

JEŻELI NIE MASZ POJĘCIA KIM JESTEM, GDYŻ WSZEDŁEŚ TU TYLKO PO TO, ŻEBY ZOBACZYĆ CZY NA CIEBIE GŁOSOWAŁAM :)

Zgłębiam tajniki dress code'u i wyjaśniam jak się ubrać stosownie do okazji, niezależnie gdzie się wybierasz. Rozkładam na czynniki pierwsze damską sylwetkę i podpowiadam, jak oszukiwać, aby wydawała się doskonalsza. Piszę głównie dla kobiet, ale w zakresie wizerunku zdarzyło mi się doradzać też mężczyznom. W ostatnim rankingu docenił mnie Kominek, może spodobam się i Tobie.

JEŻELI JESTEM JEDNYM Z TWOICH 3 ULUBIONYCH TWÓRCÓW

Możesz na mnie zagłosować i mam szczerą nadzieję, że to zrobisz :) Wystarczy, że wypełnisz instrukcję Andrzeja :)

Pozdrawiam Was wszystkich i powodzenia,
Agnieszka

* Fotografia: Krzysztof Białek

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE