BLOG

Mój blog to blog dla kobiet - głównie aktywnych i pracujących zawodowo, które z racji swojego zawodu muszą być eleganckie i prezentować się odpowiednio do sytuacji. 

Po niecałych 6 miesiącach istnienia blog został uznany za jedną z największych nadziei blogosfery "Rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2016 roku" Tomka Tomczyka. Cztery miesiące później blog znalazł się również w zestawieniu SHARE WEEK 2017 Andrzeja Tucholskiego.

Począwszy od lutego 2017 r. piszę artykuły eksperckie na temat biżuterii dla spółki Mennica Skarbowa S.A. będącej właścicielem marki Tesori d'oro.

Dbam o wysoką jakość tekstów i zdjęć. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy przed aparatem co przekłada się na wysoką jakość zdjęć i stawiam na jakość postów, nie ich ilość (posty ukazują się regularnie raz w tygodniu o tej samej porze). Większość wpisów to teksty poradnikowe - ponadczasowe i uniwersalne, przez co nie tracą na aktualności.

KONTAKT

Agnieszka Sajdak-Nowicka
e-mail: kontakt(małpa)wczerni.pl

Zawsze możesz też skontaktować się ze mną na Facebooku

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE