BIŻUTERIA DO DŁUGIEJ SUKNI WIECZOROWEJ

17 marca

Agnieszka Sajdak-Nowicka

Dziś obiecany post - biżuteria do długiej sukni wieczorowej.

Jak wyjaśniłam w poniedziałek, jeżeli obowiązuje nas strój typu black tie, możemy założyć długą suknię wieczorową, sukienkę koktajlową, a także wieczorowy kostium. W tekście skupiam się na długiej sukni, ale taka sama biżuteria pasować będzie w tym przypadku do sukienki koktajlowej i kostiumu. Tekst znajdziecie na blogu Tesori d'oro. Jeżeli nie czytałyście poniedziałkowego wpisu, zobaczcie koniecznie. Wyjaśniam tam, jak wygląda strój typu black tie i czym różni się od stroju typu white tie.

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki. Znów wybrałam drogie zabawki, ale warto popatrzeć. Ujęła mnie zwłaszcza bransoletka.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE