CZY ZNASZ CAŁE MOJE ARCHIWUM?

21 maja

Agnieszka Sajdak-Nowicka archiwum bloga

Dziś zamiast kolejnego postu zabiorę Was na wycieczkę po tych, które już są na blogu. Bo czy znasz całe moje archiwum? Na pewno nie.

Gdy trafiam na fascynującego bloga, chcę przeczytać wszystko, co na nim jest. Ale to ciągłe klikanie wstecz na stronie głównej, zwłaszcza gdy na blogu jest kilkaset postów, jest wyjątkowo uciążliwe. Dlatego spisałam dla Was tytuły wszystkich postów i zamieściłam na osobnych listach.

SYLWETKA

Analiza sylwetki i sztuczki, które pomogą Ci zamaskować mankamenty sylwetki i podkreślić jej atuty. Wszystkie posty zawierają bardzo proste grafiki, które pomogą Ci zrozumieć, jak to działa i dlaczego w niektórych ubraniach wyglądasz świetnie, a w innych Twoja figura prezentuje się fatalnie.
Esencja tego bloga. Materiał, który ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej. Informacje, jak się ubrać na konkretną okazję, postawy dress code'u, rozwiązania w zakresie części garderoby, które sprawiają Wam problem. Większość postów zawiera proste infografiki, które pomogą Wam zapamiętać, co założyć i jakie dodatki dobrać.
Znajdziesz tu pełną listę postów na temat stylu i kreowania wizerunku oraz szereg sugestii, jak dobrze zorganizować swoją szafę. 
Fantastyczny cykl postów na temat historii mody XX wieku napisany na podstawie wykładów profesor Amandy Hallay. Dowiedz się, jak zmieniał się ideał piękna, dlaczego moda tak drastycznie zmieniała się przez ostatnie 100 lat i kto wymyślił ubrania, które dziś nosisz.

Mam nadzieję, że taki spis treści ułatwi Wam poruszanie się po blogu i znajdziecie jeszcze wiele ciekawych wpisów, o których nie mieliście pojęcia, że istnieją :)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, możesz to zrobić anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE