NIE, NIE PORZUCIŁAM BLOGA

27 czerwca

Agnieszka Sajdak-Nowicka

Po prostu pracuję ostatnio nad fascynującym projektem, któremu poświęcam się całkowicie. Ale oznacza to zmiany na blogu.

Nie będę już pisać co poniedziałek. Ale pisać będę, o czym zawsze dam znać w social mediach, więc wystarczy, że będziecie mnie obserwować. Ponieważ jednak nawał informacji w social mediach jest przytłaczający, polecam zamówić posty na mail (formularz w pasku bocznym). To nie newsletter. Po prostu treść postu przyjdzie Wam na mail. Inną opcją jest Bloglovin'. Nie pozwoli Wam zapomnieć o żadnym poście obserwowanego blogera. Sama z niego korzystam.

Na dziś tyle. Chciałam tylko dać znać, że żyję :)

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE