SHARE WEEK - MOJE TYPY 2018

26 marca

Share week 2018 Andrzej Tucholski

Przez najbliższe dwa tygodnie odbywa się akcja "Share Week" Andrzeja Tucholskiego. Projekt polega na polecaniu twórców przez innych twórców. Będę trochę monotematyczna, bo w tym roku znów zgłoszę PKNDL i Mama ma moc! Zmieniłam natomiast mój typ nr 3 :)

DO KONKURSU ZGŁOSIŁAM

PKNDL za zabawne, często ostre, często bezczelne teksty, śmieszne historyjki z życia, przez które dławię się poranną kawą i za nią samą, bo jest świetna. 

MAMA MA MOC za ciepłe, nie przesłodzone, ale i nie wyolbrzymione podejście do macierzyństwa, dzieci i roli mamy w całym tym zamęcie.

MIĘKKO O KOMPETENCJACH za jej świetne artykuły psychologiczne. Na początek polecam Prawo Murphego. Genialne :)

BLOGI, KTÓRE BARDZO CHCĘ WAM POLECIĆ

VADEMECUM BLOGERA za szczegółowe porady dotyczące blogowania. Przeczytałam całe archiwum Beatki (dosłownie całe!) i to kopalnia technicznej wiedzy dla każdego blogera.

BLOGIERKA - za jej krótkie, zabawne teksty i świetną, pełną życia osobowość. Nawet jak kompletnie nie mam czasu, zawsze znajdę te 2 minuty, żeby przeczytać jej najnowszy tekst.

I JESZCZE KILKA, DO KTÓRYCH REGULARNIE ZAGLĄDAM

UBIERAJ SIĘ KLASYCZNIE - blog o stylu, którego nie muszę nawet przedstawiać, bo wszyscy go znają.

ZEN BLOG - za świetne teksty psychologiczne (choć to blog o fotografii i pracy freelancera). 

BLING BLING MAKEUP za wyczerpujące recenzje kosmetyków.

JEŻELI JESTEM JEDNYM Z TWOICH 3 ULUBIONYCH TWÓRCÓW

W zeszłym roku znalazłam się w rankingu Andrzeja, ale gdzieś tam na szarym końcu. Marzy mi się, aby w tym roku być o wiele wyżej, więc jeżeli lubisz mój blog, zagłosuj :) Wystarczy, że wypełnisz instrukcję Andrzeja :) A tak przy okazji wpisując nazwę bloga wpisz "wczerni".


Akcja trwa od 19 marca do 8 kwietnia

Pozdrawiam Was wszystkich i powodzenia,
Agnieszka

* Fotografia: Krzysztof Białek

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE