STRÓJ NA HALLOWEEN

26 października

Agnieszka Sajdak-Nowicka. Strój wampirzycy

Jako, że w tym roku udało mi się przeziębić na Halloween, żegnaj przebierana imprezo. Dla tych, którzy mają szczęście nie siedzieć w domu i wybierają się na imprezę, zamieszczam pomysł na przebranie.

To post z zeszłego roku, ale nic nie stracił na swojej aktualności. Też będę siedzieć w domu :D Skoro Ty nie będziesz, zaproponuję Ci kostium last-minute?

Na każde Haloween z uporem maniaka przebieram się za wampirzycę. Czasami w wersji współczesnej, czasami nawiązuję do mody z końca XIX wieku. Wersja współczesna ma tę zaletę, że można ją stworzyć na ostatnią chwilę - wystarczy trochę czerni, czerwieni i bieli plus odpowiedni makijaż i biżuteria. Tu bardziej retro. Ze względu na charakter wpisu pozwolę sobie na kolor.

Makijaż

  • bardzo jasny podkład,
  • czarna kredka, grafitowe cienie, dużo tuszu,
  • brwi: czarna kredka.
Standard. Ciekawsze są usta. Obrysowuję je czarną kredką, wypełniam czerwoną szminką i lekko zacieram granicę pomiędzy kredką a szminką aby uzyska efekt cieniowania - ciemne na zewnątrz, czerwone wewnątrz.

Strój

  • czarny gorset,
  • czarna szeroka spódnica do ziemi,
  • jak zawsze czarne szpilki.
Istotne są akcesoria. Tu (akurat również czarny) naszyjnik. Oto efekt. Życzę Wam udanej imprezy. A Wy? Wybieracie się na Halloween?

Agnieszka Sajdak-Nowicka. Strój wampirzycy

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, napisz komentarz lub polub na Facebooku. Komentarz możesz dodać anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

* Fotografia: Krzysztof Białek

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE