NASZYJNIK CZY KOLCZYKI?

04 sierpnia

Agnieszka Sajdak-Nowicka naszyjnik czy kolczyki? Dopasowanie do kształtu dekoltu.

Pokazałam dekolty, które korzystnie wyglądają z naszyjnikiem oraz dekolty, do których wręcz nie wolno go zakładać. Są też dekolty, które wyglądają świetnie i z naszyjnikiem, i z kolczykami.

Dekolty takie jak:

  • Dekolt hiszpański, czyli dekolt odkrywający ramiona,
  • Dekolt w kształcie szerokiej litery V - super seksowny, mój ulubiony,
  • Dekolt gorsetowy,
  • Dekolt karo
są na tyle atrakcyjne, że nie wymagają dodatkowych ozdób wokół szyi, ale jednocześnie na tyle proste, że można założyć do nich naszyjnik. Więcej na ten temat na blogu Tesori. Oczywiście z moimi rysunkami :) Wybierając dekolt i naszyjnik, uwzględniamy też kształt twarzy. O tym jak dobrać naszyjnik do kształtu twarzy pisałam tutaj.

Pamiętaj, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Ci 5% zniżki.

Nie masz możliwości komentować na stronie Tesori, ale możesz zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

* Fotografia: Hunter

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE