JAKĄ BIŻUTERIĘ WOLNO ZAŁOŻYĆ DO PRACY

02 czerwca

Agnieszka Sajdak-Nowicka biżuteria do pracy

Biżuteria to jeden z niewielu indywidualnych dodatków w sformalizowanym stroju służbowym. Ubranie, buty i torebka muszą spełniać konkretne wymagania, ale biżuteria może wyrażać nasz styl. Niestety tu też są ograniczenia.

Biżuteria noszona do pracy powinna być stonowana, niebłyszcząca i prawdziwa. Co konkretnie wolno założyć opisałam na blogu Tesori.

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE