CO NOSIĆ? SREBRO CZY ZŁOTO?

07 kwietnia

Agnieszka Sajdak-Nowicka

"Każda kobieta to zagadka do rozwiązania, lecz przed prawdziwym kochankiem nic się nie ukryje. Barwa jej skóry powie nam jak postępować. Gdy jest jak róży spłonienie, różowa i jasna, trzeba ją skłonić ro rozwarcia ciepłem podobnym słońcu. Jasna i piegowata skóra rudowłosej wymaga żądzy jak fala bijąca o brzeg (...)".

Podobnie jest z biżuterią. Biżuterię dobieramy do koloru skóry :) Mój tekst na ten temat jest już na blogu TesoriPamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

* Cytat z filmu "Don Juan DeMarco"

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE