JAKI PREZENT KUPIĆ NA KOMUNIĘ

28 kwietnia

Jaki prezent kupić dziecku na komunię

Dziś na blogu Tesori niestandardowy dla mnie temat, czyli jaki prezent kupić dziecku na komunię.

Ze wszystkich prezentów jakie sama dostałam na komunię, najbardziej ucieszyło mnie pianino elektroniczne. Znudziło mi się po miesiącu. Za to za otrzymane wtedy pieniądze dziesięć lat później kupiłam porządny komputer, który był mi niezbędny na studiach. Z perspektywy czasu uważam oczywiście, że był to o wiele bardziej trafiony prezent. Niestety, kupując prezent na komunię, prawdopodobnie albo ucieszysz dziecko, albo to samo dziecko gdy dorośnie :)

Sugestie co kupić znajdziecie na blogu Tesori. Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki na całą biżuterię.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

* Fotografia: abeer_almshrafi, Pixabay

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE