BIŻUTERIA NA DZIEŃ

14 kwietnia

Agnieszka Sajdak-Nowicka

W poniedziałek pisałam o stroju wizytowym, więc dziś na blogu Tesori powiązany temat - biżuteria na dzień.

Stwierdziłam, że ponieważ nie mamy tu istotnych różnic, opiszę w jednym tekście biżuterię do formalnego stroju dziennego, wizytowego, wyjściowego, smart casual, a nawet służbowego - przy czym na temat biżuterii w pracy mam zamiar napisać jeszcze jeden tekst, gdyż podchodzimy do niej bardziej restrykcyjnie. Osobno omówię też biżuterię do stroju casual.

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE