BIŻUTERIA DO SUKNI ŚLUBNEJ

21 kwietnia

Agnieszka Sajdak-Nowicka

Jaką biżuterię założyć do sukni ślubnej? Taką samą jak do sukni balowej, gdyż klasyczna suknia ślubna to nic innego jak biała suknia balowa. A jeżeli nie zakładacie klasycznej sukni ślubnej?

Tekst na temat biżuterii panny młodej znajdziecie na blogu Tesori d'oro. Uwzględniłam też opcję innej kreacji niż suknia ślubna, np. kostiumu lub krótkiej sukienki na ślub cywilny.

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE