OBRĄCZKI

03 marca

Obrączki

Ponieważ w lutym pisałam na temat ślubów, moje pierwsze dwa teksty dla Tesori też zostały utrzymane w tym klimacie. W środę mogliście przeczytać ciekawostkę na temat pierścionków zaręczynowych, dziś przyszła kolej na obrączki.

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki. Jedna z Czytelniczek stwierdziła, że nawet nie wchodziła na stronę Tesori, gdyż obawiała się, że ceny będą zawrotne. Była szczerze zdziwiona gdy w końcu zobaczyła ofertę. Ceny są bardzo przystępne, dlatego jeżeli jeszcze nie patrzyliście, zobaczcie.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

*Fotografia: Kamil Czarnecki

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE