KTO WYMYŚLIŁ NAJBARDZIEJ ZNANY MODEL PIERŚCIONKA ZARĘCZYNOWEGO?

01 marca


Dziś mała ciekawostka. Opowiem Wam skąd wziął się najbardziej popularny model pierścionka zaręczynowego

To mój pierwszy tekst z cyklu biżuteryjnego dla Tesori d'oro. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam zniżka. A pierścionki Tesori ma piękne.

P.S. Czy zorientowałyście się kto gra rolę Paula Varjaka, w którym zakochuje się Holly Golightly? George Peppard czyli Hannibal z "Drużyny A"! Tak, ja też byłam w szoku ;)

Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE