CZERŃ ŁĄCZY SIĘ ZE ZŁOTEM

27 lutego

Mogę Wam dziś oficjalnie powiedzieć, że blog zyskał swojego pierwszego stałego Partnera - sklep z biżuterią vintage Tesori d'oro należący do Mennicy Skarbowej.

Sprzedaż biżuterii to stosunkowo świeży pomysł, firma zajmuje się głównie sprzedażą złota, diamentów i innych metali szlachetnych. Z czasem oferta biżuterii ma zostać znaczenie rozszerzona. Spodobała mi się inicjatywa. Zamiast przetapiać biżuterię na sztabki, firma postanowiła ją reperować i przywracać miniony blask. Dzięki temu w ofercie Tesori znajdziecie biżuterię od znanych jubilerów, w tym prawdziwe perełki jak biżuterię od Tiffany'ego. Nie wiem jak Wy, ale ja mam słabość do vintage. Zawsze marzył mi się pierścionek zaręczynowy kupiony w antykwariacie, z historią, z innej epoki, najlepiej pamiętający jeszcze XIX wiek. Tu przemawia romantyczna część mojej natury. Wspominałam, że moja i męża obrączka została zrobiona na zamówienie z obrączki mojego pradziadka? Tak, pradziadek miał bardzo dużą obrączkę, złota starczyło na dwie nasze.

Od dziś moje teksty będziecie mogli czytać nie tylko na blogu, ale i na stronie Tesori d'oro. Wszystkie wpisy na stronie Tesori będą związane z biżuterią. Opowiem Wam jak dobrać biżuterię do okazji, stroju, kształtu twarzy i typu urody. Poruszę tematy związane z dress code'm od strony biżuterii. Czyli wczerni w błyszczącym wydaniu.


Mam nadzieję, że pomysł cyklu biżuteryjnego się Wam spodoba. Napiszcie w komentarzu co o tym myślicie.

Zapomniałabym o najważniejszym. Przez cały okres współpracy wczerni z Tesori d'oro, na kod rabatowy "wczerni" będzie Wam przysługiwał rabat w wysokości 5% na całą biżuterię. 

Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE