JAKĄ BIŻUTERIĘ KUPIĆ MĘŻCZYŹNIE?

31 marca

Męska biżuteria: zegarek, obrączka, spinki do mankietów, guziki do koszuli do smokingu

Kupiłam kiedyś swojemu chłopakowi srebrną spinkę do krawata. Fatalny błąd. Dlatego dziś na blogu Tesori znajdziecie tekst o męskiej biżuterii. Oczywiście na przykładzie Jamesa Bonda :)

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki.

Gdybyście się zastanawiały co to za cztery maleństwa w pudełku, są to specjalne guziki do koszuli, którą zakłada się do smokingu. Rzecz na tyle mało popularna, że nawet nie wspominam o nich w tekście, ale warto wiedzieć.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE