BIŻUTERIA DO SUKNI BALOWEJ

10 marca

Maska wenecka

Jaką biżuterię założyć do sukni balowej? Suknia balowa to najbardziej uroczysty i wyszukany strój wieczorowy jaki może założyć kobieta, dlatego możecie do niej założyć diamenty i inne kamienie szlachetne w nieprzyzwoitych ilościach.

Możecie błyszczeć i łączyć wiele elementów, których w innych okolicznościach nie powinno się łączyć. Zapraszam Was na pisany przeze mnie blog Tesori d'oro, na którym znajdziecie informacje jaką biżuterię wybrać do stroju typu white tie, co warto połączyć oraz kilka wybranych przeze mnie ozdób z oferty Tesori. Jeżeli nie czytałyście poniedziałkowego wpisu, zobaczcie koniecznie. Wyjaśniam tam, czym charakteryzuje się współczesna suknia balowa i jakich dodatków wymaga. 

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki. Ze względu na temat, tym razem wybrałam bardzo drogą biżuterię, ale warto zapoznać się z całą ofertą. Jest wiele perełek w sensownych cenach.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE