BIŻUTERIA DO SUKIENKI KOKTAJLOWEJ

24 marca

Agnieszka Sajdak-Nowicka

Sukienka koktajlowa to taki ciekawy twór dzienno - wieczorowy, który zmienia się jak kameleon w zależności od dodatków. Z błyszczącą biżuterią i ozdobną torebką jest idealna na wieczór, ze skromną biżuterią i dzienną torebką jest eleganckim strojem na wizyty w ciągu dnia, z kapeluszem tworzy formalny strój dzienny.

Zostawmy wizyty i zajmijmy się nocą. Będziesz potrzebować niewielkiej torebki i zgrabnych czółenek lub sandałków na obcasie. I oczywiście wyrazistej biżuterii, o której przeczytasz na stronie Tesori d'oro. Jeżeli nie czytałyście poniedziałkowego wpisu, zobaczcie koniecznie. Wyjaśniam tam zawiłości stroju koktajlowego oraz porównuję go do stroju typu black tie i stroju wizytowego.

Pamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki. Tym razem zaintrygował mnie pierścionek. Jest bardzo specyficzny, ale nie daje mi o sobie zapomnieć.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE