KOBIETY, KTÓRE SIĘ NIE STARZEJĄ

14 listopada

Agnieszka Sajdak-Nowicka. Ja w wieku 31 latSą kobiety, które się nie starzeją. Nie dosłownie. Oczywiście starzeją się, ale w niczym im to nie przeszkadza. Są jak Sean Connery. Kobiety, które mimo że są coraz starsze, wciąż są atrakcyjne, seksowne, uwodzicielskie, poruszają mężczyzn, przyprawiają o kompleksy dwudziestolatki.

Pomyśl o starszych aktorkach. Kobiety takie jak Monica Bellucci (52 lata), Salma Hayek (50 lat), Nicole Kidman (49 lat) czy Sharon Stone (58 lat) mimo swojego wieku są atrakcyjne. Możecie uznać, że aktorki to specyficzna grupa kobiet nieco oderwana od rzeczywistości, często po operacjach plastycznych, z dużą ilością makijażu. Ale to nie wszystko.

JAK ZAWSZE WYGLĄDAĆ ATRAKCYJNIE

FIGURA

Co łączy wymienione aktorki? Wszystkie są stosunkowo szczupłe i mają świetną figurę. Monica Bellucci jest nieco bardziej puszysta niż pozostałe, ale też jest bardzo kształtna.

BĄDŹ ZADBANA

Oczywiście wszystkie są piękne, ale jest w tym coś więcej. Wszystkie są bardzo zadbane. Nic tak nie oszpeca i nie postarza jak zaniedbanie. Mają ładnie ułożone włosy i staranny makijaż - widoczny, ale nie przesadzony. Włosy są długie co zawsze dodaje atrakcyjności i kobiecości.


UBIERAJ SIĘ KOBIECO

Kobiecy, seksowny ale nie wyzywający strój, dobrze dobrany do sylwetki istotnie wpływa na naszą atrakcyjność. Wybierz coś, co będzie eleganckie i "bez wiekowe". Proste sukienki do kolan, klasyczne kostiumy, a nawet dżinsy z dopasowanym topem i marynarką można założyć w wieku nastu lat i nosić niemalże do śmierci. Zwróć też uwagę na dodatki. Dobrze dobrana, fantazyjna torebka, obcasy i  szlachetna biżuteria z charakterem dodaje klasy i sprawia, że cała stylizacja staje się ciekawsza. A im lepiej wyglądasz, tym... no właśnie - lepiej wyglądasz.

A Wy co myślicie na ten temat? Czy mimo upływającego czasu wciąż możemy być atrakcyjne?

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, napisz komentarz lub polub na Facebooku. Komentarz możesz dodać anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE