JAK SIĘ UBRAĆ GDY MAM WĄSKIE BIODRA

18 lipca

wąskie biodra jak je optycznie poszerzyć za pomocą odpowiednio dobranych bluzek, spódnic, sukienek, spodni i żakietów

Jeżeli uważasz, że Twoje biodra są zbyt wąskie, nie martw się. Można je wizualnie poszerzyć. Jak? To zależy od budowy Twojej sylwetki.

W poprzednich artykułach opisałam jak obiektywnie ocenić, czy biodra są za wąskie oraz jak wykorzystać złudzenie optyczne, aby poprawić proporcje sylwetki. Jeżeli nie czytałaś jeszcze o proporcjach sylwetki, przeczytaj zanim przejdziesz dalej.

Jeżeli uważasz, że masz wąskie biodra istnieją trzy możliwości:

W serii ukazały się: szerokie biodraszerokie ramionapodkreślanie talii i wyszczuplanie sylwetki oraz artykuł uzupełniający czyli jak się ubrać gdy mam wąskie ramiona.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, napisz komentarz lub polub na Facebooku. Komentarz możesz dodać anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

4 komentarze

 1. Hej. Super blog. Od dawna borykam się z doborem fasonów ubrań i z tym co mi pasuje. Mam nadzieję, że w kolejnych wpisach znajdę cenne rady dla siebie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. Super blog. Od dawna borykam się z doborem fasonów ubrań i z tym co mi pasuje. Mam nadzieję, że w kolejnych wpisach znajdę cenne rady dla siebie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że Ci się podoba :)

  To jest never ending story... nie ważne ile wiesz, wciąż uczysz się czegoś nowego. Ja odkrywam nowe rozwiązania tworząc rysunki do wpisów. Co jakiś czas zdarzy mi się coś narysować i ze zdumieniem stwierdzić - "nie wiedziałam". Dlatego jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie.

  Pozdrawiam, Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę śledzić Twój blog i poszerzać swoją wiedzę :)
   Miłego dnia!

   Usuń

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE