JAK SIĘ UBRAĆ GDY MAM WĄSKIE RAMIONA

29 sierpnia

wąskie ramiona jak je optycznie poszerzyć za pomocą odpowiednio dobranych bluzek, spódnic, sukienek, spodni i żakietów

W poprzednich artykułach opisałam jak obiektywnie ocenić, czy ramiona są za wąskie oraz jak wykorzystać złudzenie optyczne, aby poprawić proporcje sylwetki. Jeżeli nie czytałaś jeszcze o proporcjach sylwetki, przeczytaj zanim przejdziesz dalej.

Jeżeli uważasz, że masz wąskie ramiona istnieją trzy możliwości:

  • ramiona są wąskie względem bioder, talia jest wąska - masz szerokie biodra przez co ramiona wydają się wąskie - przeczytaj cykl jak się ubrać gdy mam szerokie biodra
  • talia, biodra i ramiona są stosunkowo wąskie - jesteś po prostu szczupła i chciałabyś dodać sobie krągłości - przeczytaj cykl jak się ubrać żeby podkreślić talię,
  • ramiona i biodra są wąskie a talia szeroka (szersza niż ramiona i biodra, z brzuszkiem) - przeczytaj cykl jak się ubrać żeby wyszczuplić sylwetkę. 
W serii ukazały się: szerokie biodraszerokie ramionapodkreślanie talii i wyszczuplanie sylwetki oraz artykuł uzupełniający czyli jak się ubrać gdy mam wąskie biodra.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, napisz komentarz lub polub na Facebooku. Komentarz możesz dodać anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE