BLOG

Mój blog to blog dla kobiet - głównie aktywnych i pracujących zawodowo, które z racji swojego zawodu muszą być eleganckie i prezentować się odpowiednio do sytuacji. 

Po niecałych 6 miesiącach istnienia blog został uznany za jedną z największych nadziei blogosfery "Rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2016 roku" Tomka Tomczyka. Blog znalazł się również w zestawieniu SHARE WEEK 2017 oraz SHARE WEEK 2018 Andrzeja Tucholskiego.

Począwszy od lutego 2017 r. piszę artykuły eksperckie na temat biżuterii dla spółki Mennica Skarbowa S.A. będącej właścicielem marki Tesori d'oro.

Dbam o wysoką jakość tekstów i zdjęć. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy przed aparatem co przekłada się na wysoką jakość zdjęć i stawiam na jakość postów, nie ich ilość (posty ukazują się regularnie raz w tygodniu o tej samej porze). Większość wpisów to teksty poradnikowe - ponadczasowe i uniwersalne, przez co nie tracą na aktualności.

KONTAKT

Agnieszka Sajdak-Nowicka
e-mail: kontakt(małpa)wczerni.pl

Zawsze możesz też skontaktować się ze mną na Facebooku

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE