KIEDY NIE WOLNO ZAKŁADAĆ NASZYJNIKA

21 lipca

Agnieszka Sajdak-Nowicka jak dopasować naszyjnik do dekoltu

Dwa tygodnie temu pisałam, jak dobieramy naszyjnik do dekoltu. Dziś dekolty, do których w ogóle nie należy zakładać naszyjników. Doskonale wyglądają natomiast z kolczykami i bransoletkami.

Dekolty, do których nie zakładamy naszyjnika, to:

  • dekolt asymetryczny,
  • dekolt woda,
  • dekolt z ramiączkami,
  • dekolt wysoki pod szyją w połączeniu z nagimi ramionami tj. stójka, półgolf, łezka.
Naszyjników nie zakładamy również do bluzek ze zdobieniami pod szyją tj. hafty, żaboty, kokardy, falbany i marszczenia.
Więcej na ten temat na blogu Tesori. Oczywiście z moimi rysunkami :) Za dwa tygodnie pokażę jeszcze dekolty, co do których mamy wybór ozdób. Wybierając dekolt i naszyjnik, uwzględniamy też kształt twarzy. O tym jak dobrać naszyjnik do kształtu twarzy pisałam tutaj.

Pamiętaj, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Ci 5% zniżki.

Nie masz możliwości komentować na stronie Tesori, ale możesz zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

* Fotografia: Hunter

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE