JESTEM MAMĄ, ALE PRZEDE WSZYSTKIM JESTEM KOBIETĄ - PREZENT NA DZIEŃ MATKI

19 maja

Agnieszka Sajdak-Nowicka w ciąży młoda mama

Jestem mamą. Ale złości mnie postrzeganie mojej osoby tylko z tej perspektywy. Nie przestałam być kobietą, ponieważ zostałam mamą i nie przestanę, gdy przekroczę "pewien wiek". Zawsze będę chciała być postrzegana przede wszystkim jako atrakcyjna kobieta.

Za tydzień Dzień Mamy. Zapomnijmy o stereotypach. Wybierzmy dla naszej mamy coś, co się jej spodoba, w czym chciałby zobaczyć ją mąż, co wzbudziłoby zachwyt koleżanki. Kupmy jej coś, co same chciałybyśmy dostać za dwadzieścia lat. Więcej na ten temat napisałam na stronie TesoriPamiętajcie, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Wam 5% zniżki.

Nie macie możliwości komentować na stronie Tesori, ale możecie zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE