JAK SIĘ UBRAĆ GDY MAM SZEROKIE BIODRA: BLUZKA

06 lipca

szerokie biodra jak wyszczuplić za pomocą odpowiednio dobranej bluzki

Paradoksalnie szerokie biodra można wyszczuplić za pomocą odpowiednio dobranej bluzki, gdyż im ramiona wydają się być szersze, tym biodra wydają się być węższe. Wszystko ma znaczenie: fason, dekolt, rękaw, kolor, wzór i materiał. Daj się oszukać złudzeniu.

Jeżeli jest to pierwszy artykuł jaki czytasz, przeczytaj najpierw ten post. Pozostałe artykuły wyjaśniające jakie spódnice, sukienki, spodnie i żakiety optycznie wyszczuplają biodra znajdziesz tutaj.

FASON I DŁUGOŚĆ

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą odpowiednio dobranego fasonu bluzki
Bluzka powinna być wąska w talii a luźniejsza w biuście i ramionach. Taki fason dodaje kształtów i podkreśla talię. Nieźle wygląda luźna bluzka, ale tylko jeżeli kończy się na poziomie talii, lub dopasowana, zwłaszcza jeżeli ma rękawy. Najgorszym wyborem jest luźna bluzka kończąca się na poziomie bioder, ukrywająca wszystkie atuty i okrutnie poszerzająca biodra. Niezależnie od fasonu, najkorzystniejsza jest długość do talii lub nieco dłuższa.

DEKOLT

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą odpowiednio dobranego dekoltu

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą odpowiednio dobranego dekoltu
Dekolt powinien poszerzać ramiona, czyli najlepsze będą wszystkie szerokie dekolty (linia pozioma).

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą odpowiednio dobranego dekoltu
Ramiona poszerzają tez dekolty w kształcie litery A oraz golfy, jednakże przy naprawdę szerokich biodrach efekt poszerzenia może nie być satysfakcjonujący.

RAMIĄCZKA

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą właściwego rozstawu ramiączek
Zwróć też uwagę na rozstaw ramiączek. Ramiączka powinny być cienkie i szeroko rozstawione. Zobacz sama. Ta sama figura, ta sama bluzka, ten sam dekolt, ale inny rozstaw ramiączek i od razu ramiona wydają się szersze.

RĘKAWY

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą rękawów
Rękawy to najlepsza broń. Można nimi bardzo poszerzyć ramiona. Każda długość rękawa jest dobra, za to rozmiar ma znaczenie.

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą rękawów
W przypadku długich rękawów istotne, aby szeroki rękaw był szeroki na całej długości lub w górnej części, a nie na wysokości nadgarstków (które przy opuszczonych rękach dodatkowo dodają szerokości biodrom).

A na koniec dobra wiadomość dla podążających za najnowszymi trendami. Świetnie będziesz wyglądać w bluzkach odkrywających ramiona :)

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą rękawów

KOLOR

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą kolorów
Jasny poszerza, ciemny wyszczupla, dlatego jasne kolory na górę, ciemne na dół. Ponadto agresywniejsze kolory bardziej przyciągają wzrok co potęguje efekt.

WZORY

szerokie biodra wyszczuplone za pomocą wzorów
Idealne będą wszelkie wzory poziome: pasy i inne wzory układające się w poziome pasy. Pionowe wydłużą i wyszczuplają, więc górna część sylwetki wydaje się być w nich jeszcze węższa i dłuższa, a co za tym idzie biodra stają się bardziej przysadziste.

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, napisz komentarz lub polub na Facebooku. Komentarz możesz dodać anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

W KOLEJNYM ARTYKULE

Pokażę, jak wyszczuplić biodra za pomocą spódnicy. Zobaczysz jak duże znaczenie ma zwłaszcza odpowiednia długość.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE