DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI RĘKI

30 czerwca

Agnieszka Sajdak-Nowicka dopasowanie bransoletki do grubości nadgarstka

Wyjaśniłam już, jak dopasować kształt naszyjnika do kształtu twarzy oraz jak dobrać kolczyki. Nadeszła pora na bransoletkę. Tak jak kształt naszyjnika i kolczyków powinien kontrastować z linią żuchwy, tak szerokość bransoletki powinna kontrastować z grubością ręki.

Bransoletka może sprawić, że ręka będzie wydawała się delikatniejsza lub masywniejsza niż w rzeczywistości. Wystarczy dobrze dobrać jej szerokość i fason. Więcej na blogu TesoriPamiętaj, że na kod rabatowy "wczerni" przysługuje Ci 5% zniżki.

Nie masz możliwości komentować na stronie Tesori, ale możesz zrobić to tutaj. Komentarz można dodać anonimowo. Wystarczy kliknąć w okienko komunikatu, a następnie wpisać swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE