CO DALEJ Z BLOGIEM?

01 stycznia

Gwiezdne wojny Star Wars Ostatni Jedi 2017 premiera

Niech stanie się tradycją, że każdy noworoczny post będzie miał taki tytuł. Więc co będzie dalej?

PRZESZŁOŚĆ

To był naprawdę hardcorowy rok. W lutym zaczęłam pisać dla Mennicy Skarbowej, w kwietniu znalazłam się w SHARE WEEK'U, w maju przeczytałam wszystkie książki Kominka (szczerze polecam Social Media START), a w czerwcu wprowadziłam jego rady w życie. W lipcu uznałam, że coś tu jest nie tak, więc napisałam do Tomka, a ten krótko i konkretnie podsumował, że wszystko robię dobrze, ale zbyt zawęziłam sobie grupę odbiorców. Eureka. Wzięłam sobie tę radę do serca i zaczęłam pisać o tym, jak ubrać się na konkretną okazję. Na razie stwierdzam, że był to strzał w dziesiątkę (zwłaszcza tekst: jak się ubrać idąc do restauracji). Dzięki Tomku.

PRZYSZŁOŚĆ

Dress code od początki miał być jednym z głównych tematów, ale gdy rok temu opublikowałam pierwszy post z tego cyklu, nie sądziłam, że zdominuje tematykę bloga. Do tego stopnia, że zmieniłam tytuł z "Wizerunek i styl" na "Dress code w biurze i w sypialni". Drugim najważniejszym tematem miały być sztuczki, jakie można zastosować, żeby nasza figura wyglądała jak najbardziej idealnie. Zgodnie z obietnicą zakończyłam więc cykl sylwetkowy. Wiecie, że ze wszystkich tekstów z tego cyklu najwięcej wejść notują sukienki dla figury o szerokich ramionach? Spodziewałam się raczej problemów z szerokimi biodrami. Całkiem spontanicznie napisałam też w minionym roku cały cykl o historii mody XX wieku. Tego akurat nie planowałam. Porzuciłam natomiast pomysł pisania recenzji restauracji. Doszłam do wniosku, że temat zbyt odbiega od tematyki bloga. 

W przyszłym roku też będzie dress code i sylwetka - w coraz większych szczegółach. Do historii mody raczej nie wrócę, ale rozważam nowy cykl. Macie jakieś sugestie?

P.S. Zdjęcie nie ma żadnego związku z tym postem, ale dwa tygodnie temu była premiera Gwiezdnych Wojen :D

Jeżeli chcesz dodać komentarz, możesz to zrobić anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE