DZIŚ SĄ MOJE URODZINY

19 lutego

Agnieszka Sajdak-Nowicka urodziny

Tak, dokładnie dziś! :) Wpadnij na blogową imprezę w komentarzach poniżej.

Jeśli lubisz mojego bloga i chcesz mi zrobić prezent, napisz do mnie w komentarzu. O czym chcesz: jak tu trafiłaś, o czym lubisz czytać, który post był szczególnie przydatny, o czym chciałabyś poczytać, co chcesz o mnie wiedzieć - co zechcesz. Powiedz mi też kim jesteś, czym się zajmujesz i dlaczego lubisz czytać mój blog. A jeżeli od pojedynczych komentarzy dojdziemy do grupowej dyskusji będę już super szczęśliwa :) Taka mała blogowa impreza urodzinowa bez piwa niestety.

Komentarzy nie trzeba dodawać pod własnym nazwiskiem. Możesz to zrobić anonimowo. Kliknij okienko komunikatu a następnie wpisz swoje imię lub pseudonim („Name”) pod „albo zarejestruj w Disqus” podając swój email lub wpisując lubie@wczerni.pl oraz klikając „Wolę pisać jako gość”. Komentarze dodane przez gości wymagają akceptacji. Wszystkie komentarze zawierające linki wymagają akceptacji.

Zobacz

0 komentarze

ZESPÓŁ WCZERNI

O MNIE
W wieku piętnastu lat zaczęłam pracować jako modelka. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą finansową i rynkiem kapitałowym. W chwilach wolnych od pisania raportów giełdowych dzielę się z Wami moją wiedzą w zakresie kreowania wizerunku.
Zdjęcia: Grzegorz Nowicki
NOTA PRAWNA
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie treści oraz rysunków bez zgody autora stanowi naruszanie praw autorskich. Kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie prawa do wizerunku osoby na nich przedstawionej.

TU PISZĘ MNIEJ POWAŻNIE


INSPIRACJE